Půjčky – hypotéky

Jsem schopen vám zprostředkovat spotřebitelský úvěr, hypotéku i jiné typy úvěrů. Nebo jsem vám schopen poskytnout přímo placené různorodé konzultace: https://vlk.reservio.com/ – Přímo placené služby.

Doporučuji vám si každou půjčku před sebou obhájit. I hypotéka na vlastní bydlení nemusí dávat smysl a může být výhodnější zůstat v nájmu. Naopak i půjčka na dovolenou, např. která povede k lepšímu fyzickému a psychickému zdraví, může dávat smysl. Stejně tak může dávat smysl si zřídit kreditní kartu a budovat si tak úvěrovou historii a současně se sebepoznávat.

Můj tip: Než si vezmete hypotéku, zkuste nejlépe pár let si nanečisto vyzkoušet odkládat splátku uvažované hypotéky. Poznáte se, lépe si představíte co hypotéka bude obnášet a současně si vybudujete finanční rezervu, která vám často pomůže k lepším parametrům hypotéky.

Jsem úvěrový zprostředkovatel spolupracující s mnoha společnostmi (https://www.okklient.cz/ok-klient/ob-partneri). Jsem schopen vám zprostředkovat většinu úvěrových produktů na trhu.