Správa domu – energie

Jsem finanční poradce, ale i víceméně správce domu, pronajímatel. Takže často řeším údržbu a správu domu včetně energií. Takže jsem za posledních několik let často řešit změnu dodavatele energií především spojenou se změnou nájemce. Vyzkoušel jsem několik dodavatelů. Nakonec jsem se stal obchodním zástupcem fa. MND a většina bytů, které spravuji, včetně toho, kde bydlím, má jako dodavatele právě MND. Aktuálně dle platné legislativy jsem „energetický zprostředkovatel“. Jsem schopen vám zprostředkovat právě a jen MND.

Proč zrovna MND? Několikaletá dobrá osobní zkušenost včetně nestandardních případů. Jednoduché srozumitelné podmínky. Dlouhodoběji stabilní ceny (bez VIP cen pro „odcházející“ klienty). Smlouvy na dobu neurčitou s možností fixace. Někoho může zajímat to, že se jedná o českou společnost.

Chcete-li mne kontaktovat ohledně energií od MND, využijte např. email nebo https://calendly.com/vladimir-kutalek/hodinka

Chcete-li mne kontaktovat ohledně pronajímání, správy domu, energií obecně využijte https://vlk.reservio.com/ – Přímo placená hodina.

Výběr z mých osvětových článků na měšci.cz

Regulace dodavatelů energií ano, či ne? – 2021-10

Co dělat, když jste zákazníky skupiny Bohemia Energy? Rady a postupy – 2021-10

Nájemní vztahy s možností volby aneb když „ajťák“ a finanční poradce pronajímá – 2021-03

Domovní cyklostojan. Praktická drobnost, ale s vysokým právním rizikem – 2020-12

Klacky pod nohy při změně dodavatele. Zafungoval až ostřejší dopis – 2019-05

Přepis energií kontrolujte, můžete ušetřit. Distribuční společnosti vystavují účty odhadem – 2019-02

Rizika pronajímání bytu – 2014-04