Rizika – pojištění

Každý člověk by měl mít aspoň na zběžné úrovni si být vědom rizik a jak k nim přistupuje.

Pokud vás zajímá konkrétní pojištění, tyto pojištění mají samostatné stránky: Pojištění auta, Pojištění nemovitosti, Pojištění osoby, Cestovní pojištění.

Přístup může být rozličný: smíření se s rizikem, neřešit riziko (např. srážka Zemi s asteroidem), prevence (koupit si deštník pro případ deště), samopojištění (finanční rezervy či jiná opatření, typicky se používá pro malé, časté nebo ovlivnitelné škody) a samozřejmě komerční pojištění.

Čím vyšší poměr mezi výši max. kryté částky pojišťovnou a pojistným, tím dříve si pojištění sjednejte. Zvláště pokud výše škody není (téměř) omezena nebo pokud je u vás riziko nadprůměrně pravděpodobné.

Často doporučuji zhruba toto pořadí sjednání pojištění:

Nicméně u vás může být pořadí jiné po zohlednění individuálních okolností.

Jak vám s tímto mohu pomoci? Jsem pojišťovací zprostředkovatel spolupracující s mnoha pojišťovnami. Jsem schopen vám zprostředkovat většinu běžných i méně běžných pojištění. jak pro fyzické osoby, tak pro právnické osoby, firmy. Neživotní pojištění (kam ale patří i úrazové pojištění, i spousta připojištěn osob včetně invalidity, smrti) vám mohu sjednat kompletně na dálku. Neostýchejte se na mně obrátit i se specialitami, rád si rozšířím obzory a zpestřím práci. K těm nejběžnějším jako pojištění auta, pojištění nemovitosti, domácnosti si můžete vyžádat ukázku srovnání. Placen jsem poté, co si vyberete produkt dle vašich kritérií, provizně, tj. od pojišťovny vámi vybraného produktu.

Osvědčení o zkoušce z pojištění
Osvědčení o zkoušce z pojištění